ogloszenie

 

 

 

Zakres Swiadczen

 

 

 

 • wazne info
 • Szanowni Państwo ! Polecamy:

  Pomieszczenia na wynajem, informacje:
  Poznań ul. Szylinga 1 pokój 357 . tel. 261574421, 261574201

 • Szanowni Państwo ! Polecamy:

  Pracownia Dietetyczna

  SZCZEGÓŁY

 • Szanowni Państwo !
  Ze względów bezpieczeństwa w związku z trwającym remontem wokół przychodni nie ma możliwości wjazdu samochodów pacjentów.

  Za utrudnienia serdecznie przepraszamy - po zakończeniu remontu poinformujemy Państwa o ponownym otwarciu miejsc parkingowych
 • wazne info
 • przyjaz komba
 • wazne info
 • wazne info

Informacje ogólne

 

Szanowni Pacjenci!

Filia WSPL SP ZOZ w Poznaniu mieszcząca się przy ul. Szylinga 1 jest placówką służby zdrowia z ponad 80-cio letnią tradycją. Od 1999 jako Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej jest ogólnodostępną placówką medyczną przyjmującą nieodpłatnie pacjentów ubezpieczonych w NFZ. Odpłatne usługi świadczymy na rzecz innych placówek służby zdrowia, pracodawców w zakresie medycyny pracy, oraz nieubezpieczonych osób prywatnych.

 

W procesie leczenia i pielęgnowania pacjenta dążymy do połączenia wieloletniej praktyki i doświadczenia zawodowego z najnowszymi osiągnięciami naukowymi oraz do zaspokojenia indywidualnych potrzeb pacjentów, poprzez świadczenie usług wysokiej jakości. Dumą szpitala jest nie tylko skuteczność w leczeniu ale także udział w realizowaniu programów profilaktycznych. Nasi pacjenci otoczeni są opieką wysoko wykwalifikowanego personelu, mającego do dyspozycji nowocześnie wyposażone pracownie diagnostyczne, laboratoria i gabinety lekarskie.

 

Zaletą naszego zakładu jest jego lokalizacja. Cały kompleks diagnostyczno-leczniczy znajduje się w centrum miasta w pobliżu MTP oraz dworca Poznań-Główny, co umożliwia pacjentom łatwy dojazd oraz załatwienie wszystkich niezbędnych badań w ciągu jednego dnia bez potrzeby tracenia czasu na pokonywanie dużych odległości między placówkami. Bezpośredni dojazd do szpitala i przychodni jest możliwy tramwajami nr: 6, 13, 15 oraz autobusem linii 64